| cici_6785 a întrebat:

Am castigat la lotto 2 miliane euro. Ce sa fac cu ei? Dati-mi idei cum a-s putea sa-i cheltui

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Imparte-i cu cei de pe TPU big grin poti incepe cu mine smug

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cumpara-ti cea ce ti-ai dorit u de mult.Sunt sigura ca iti doresti ceva.Asa ca nu mai sta pe ganduri si apucate de cheltuiala.winking
Succes!happy

daniela
| daniela a răspuns:

Fa si tu opere caritabile si ai grija de cei sarmani.

auran
| auran a răspuns:

Plimba-te prin lume!

| Elly4all a răspuns:

Buna, nu stiu daca aceasta este una dintre glumele tale, dar totusi daca arr fi o sa ma las trasa in gluma si o sa-ti dau cateva idei...
1. ai putea calatori in ce tara ai vrea tu... mie miar place japonia
2. ti-ai putea cumpara ceva ce in totdeauna ai vrut.
3. ia-ti o masina...
4.mobileaza-ti casa...
5. investestei intr-o firma6
6. doneza-i nu chiar pe toti ca pana la urma sunt banii tai.
Ar mai fi idei dar nu mai scriu pentru. ca merg pe ideea ca nu ai castigat.
ByehappyElly

| CrucifiedCountess a răspuns:

Doneaza-i lu' vara-tu! laughing

| urbanghost a răspuns:

Cred ca cea mai buna solutie ar fi sa-i donezi la saraci : mie, mamei, tatalui, lu fratele meu... vezi tu cui nu conteaza

| okei a răspuns:

Hmm, poate are dreptate omu laughing
Sa incepem: Investeste in ceva in care sti ca poti face bani mai departe
Amenajeazati casa/apartamentul
NU iti lua haine de cocalar
NU te da mare ca ai castigat 2 milioane de euro.
I-ati un calculator High-End
I-ati o consola de jocuri xbox 360 elite sau PS3 si o plasma mare.
Plimbate in lume CAT MAI POTI.
NU te duce la panaramea
NU investii in chesti prostesti.
FOLOSESTEI ca un om normal happy
Succes! Iami si mie o placa video daca tot ai castigat ce zici rolling on the floor

| hanry a răspuns:

Imi dai mie.

| cici_6785 explică:

Asa ma gandeam si eu Cruci... Dar nu stiu cum sa-i spun ca mi-e frica sa nu ma refuze

| alexandruh a răspuns:

Cand vei castiga intr-adevar vei sti cum sa-i folosesti

| 31ea a răspuns:

Dami si mie imprumut sa-mi iau apartament pa

| mitica_6163 a răspuns:

Si eu am castigat, iaca ai ramas doar cu unul. Pana acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu i-ai castigat? Credeam ca eu. Ce nasol!

| andrei_1933 a răspuns:

Pai cumpara-ti pamant pe luna. Poate acolo vei castiga si mai mult happy