| LoveForShania a întrebat:

Am cateva intrebari :
1. Care este videoclipul de pe youtube cu cele mai multe vizualizari?
2. Ce va place mai mult : negru albastrui, blond caramel sau blond cenusiu?
3. Care e cea mai frumoasa vedeta/artista/actrita etc. din Romania?
4. Cine e,, Roxy manelista" si cum a devenit ea,, celebra"? rolling on the floorlaughing

5 răspunsuri:
| LoveForShania explică:

1. Justin Bieber- Baby

2. Depinde : Negru albastrui- par drept
Blond caramel - drept sau ondulat
Blond Cenusiu - dreptt :X

3. Cred ca... NU STIU!

4. NU STIU DASTEA

| arysa a răspuns:

1. Lady Gaga-Alejandro
2. Blond caramel
3.Inna
4. Am vazut-o odata la televizor, a ajuns celebra datorita relatiei de 3 ore cu un fotbalist si pentru glasul ei inconfundabil de fals.

| lucian a răspuns:

1 nu stiu

2negru albastrui

3 inna

| 43v3r a răspuns:

1.Sincer nu stiu(ala cu,, nu stiu"thinking)
2.negru albstrui
3.bomba sexirolling on the floor; glum, pai nu stiu mai multe
4. What? Nu stiurolling on the floor:O

| Andrutsa15 a răspuns:

1. Cred ca Guess Who- manifest...love struck
2.negru albastrui
3.Adela Popesculove struck
4.Habar n-am. cine e aia?thinking