| MeGeorGiAnna a întrebat:

Am cateva intrebari pentru baieti:
1. cum arata "fata visurilor voastre"?
2. ce va atrage la o fata?
3. ce nu va place la o fata?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

1) Sa fie frumoasa si de treaba, serioasa
2) Fizicul primul lucru, duaceia vedem si ce e de capul respectivei. Ne atrage sufletul si fizicul, apoi mai vine si chestii de genul sa fie srioasa, de treaba si altele, daca le are mai pe toate de de vis, ceea ce nu prea gasesti!
3) Ce nu ne atrage? Pai neangrijirea corporala, neseriozitatea, curvarimea, chestii prostesti de copii... Etc. Funda plzz!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

1. Sa fie cuminte, desteapta, inalta si buna
2. Inteligenta pe care o are, daca e proasta si panarama nici sa nu aud
3. Cand isi da aere si vrea sa fie in centrul atentiei, sau cand intarzie o groaza la mall ori la baie cand se machiaza