| ioanaca a întrebat:

Am cea mai rea zi mi-am pus cercel in buric dar a inceput sa-mi curga sange am puz gheata peste rana dar curge si mai rau. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

1. ce te-a mancat sa ti-l pui, ca sa fii cool, hai lasa-ma!
2.ai facut o prostie.
3. ce ti-a venit in cap?laughing
4.stupida idee
5.CONSULTA UN DOCTOR!

| Al3x_3632 a răspuns:

Daca tea mancat unde sa iti pui pierce trebuie sa mergy la cineva specializat

| cReAtZa93 a răspuns:

Stai linistita ca nu trebuie sa mergi la doctor daca cine ti la pus a mai pus pircinguri in buric tot ce trebuie sa faci e sa iti pui crema d corp sau oricare alta mereu p buric sau stiu ca e scarbos dar cel mai bine se vindeca cu saliva...:-)si eu am de 4 ani si nu am treaba cu el. o sa te doara pan se vindeca putin rana apoi trece

| copilulpoeziilor a răspuns:

Da consulta un doctor, puneti pansament. o zi buna