| OoOsofiaOoO a întrebat:

Am o sensibilitate la nas mereu imi curge sange ce sa fac ca sa nu mai imi curga?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Si eu am avut intr-o perioada o problema de genul, insa am discutat cu cineva si imi zicea ca sangerarile nazale sunt normale in perioada de crestere, in special la varsta de 14-15 ani.La mine problema a disparut ulterior, insa si acum mai sunt sensibila daca ma lovesc chiar si usor.Incearca sa iti tii nasul departe de accidente, sau eventual consulta un medic poate iti poate da mai multe sfaturitongue

1 răspuns:
| lucians_4837 a răspuns:

Pai nu stai pe ganduri du-te la doctor poate ca ai problema.nu se stie niciodata