| anonim_4396 a întrebat:

Am cearcane si pe langa nas niste semne negre ca si cum as fi purtat ochelari (eu nu port ochelari). Acele semne sunt cearcane? Si daca stiti remedii naturale pentru cearcane... orice raspuns e bine venit. crying

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca stai noaptea la computer (eustiu sigur ca stai), ai sanse sa nu-ti mai treaca, pentru ca acea piele este cea mai sensibila, trebuindu-i fff.mult sa se regenereze.

| anss23 a răspuns:

Pt. inceput ar trebaui sa DORMI mai MULT.Si cand cineva e bolnav un remediu foarte bun in afara de medicamente este SOMNUL!big grin

| Pinkyyy;x a răspuns:

Mey pentru cearcane... poti
sa iti pui de dimineata cate
un cub de gheata idn congelator
pe cearcane
si o sa ti se mai retraga
daca nu, poti sa iti iei o
crema sau o solutie pentru. ele.
in legatura cu ochii nu pot sa te jut
chiar nu am idee ce ar putea s afii.
stiu decat ca poti avea puncte negretongueP
bafta!tongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt. cearcane este foarte bun castravetele(si in caz ca esti obosita ar trebui sa te odihnesti)...si pentru acele semne n`am idee ce ar putea fi.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea nu-s cearceane dar is borti de la creion te aimpuns cineva cu creionul? doarece daca da ramin particule de vopsea pe toata viata