| anonim_4396 a întrebat:

Am citit pe internet ca racii si varsatorii nu se potrivesc deloc. Ciudat, pentru ca eu sunt rac si iubitul meu varsator si ne intelegem bine, cu exceptia certurilor care exista in orice relatie, adica mici ciondaneli. Mai stiti asemenea cazuri?

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Sfatul meu este sa nu ti cont de zodii.
Singurul lucru real la zodii este ca iti defineste intr-o oarecare masura caracterul.
Cel mai bine este sa citesti despre zodii ca fapt divers dar nu sa-ti ghidezi viata dupa ele.

2 răspunsuri:
| bogdan1004 a răspuns:

Eu zic sa nu ti cont de horoscop e doar asa se spune ca la horoscop se citesc in stele si ca si la taroth niciodata nu ti se va intampla ceea ce iti spun cartile- cazul nostru horoscopul

| zebyx98 a răspuns:

Elisa exista multe siteuri cu prostii, iti recomand sa crezi in tine si sa faci ce iti indica inima nu ce iti indica un site eu cred ca esti puternica. faci cum crezi