| JohanneGirl a întrebat:

Am cosuri negre si d'alea albe. Ceva remedii sa scap de ele? Nu vreau toate prostiile de creme, vreau ceva natural...

1 răspuns:
| NightShadows a răspuns:

Cauta la farmacie sapun Borax si Pudra de Argila, sapunul e special pentru asa ceva si Pudra e naturala, nu o sa iti dispara definitiv dar o sa iti reduca vizibil din ele, trebuie sa iti faci pudra cu apa si ca sa ai rezultate te faci in fiecare seara, ca o masca! Imi spui daca a functionattongue