| Butterflyaly a întrebat:

Am niste puncte negre si cosuri pe picioare.
Cum sa scap de ele? dar nu vreau creme de la farmacie... ceva natural daca se poate si cu putina miere de albinehappy
Funda

Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

A pasta aceasta? aceasta este pentru puncte negre... pentru cosuri folosesti pasta de dinti.o aplici pe cos si a 2-a max a 3-a zi el se usuca si cade big grin fundita big grin?

3 răspunsuri:
| PsyhoWoman a răspuns:

Zat de la cafea. ceea ce ramane dupa ce se strecoara cafeaua adica, ulei de masline si miere de albine pana define pastoasa..inlatura imediat si natural punctele negre.o poti folosi pe fata, o s-o ai foarte foarte fina si curata

Răspuns utilizator avertizat
| PsyhoWoman a răspuns (pentru Butterflyaly):

Pentru cosuri estetongue

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Butterflyaly):

A pasta aceasta? aceasta este pentru puncte negre... pentru cosuri folosesti pasta de dinti.o aplici pe cos si a 2-a max a 3-a zi el se usuca si cade big grin fundita big grin?