| ClaudiaClauuu a întrebat:

Ce tratamente folosesc vedetele pentru ten? Eu am un ten foarte gras, plin de puncte de albe ( de grasime ), puncte negre, pete si cosuri. Vreau sa am unu fin si neted. Ce imi recomandati pentru a scapa de aceste lucruri? Exista remedii naturale sau doar pe baza de creme speciale? big grin

3 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Salut daca tu esti fata din poza nu iti trebuie nimic.Plus ca toate prostiile astea o sa te strice mai tarziu. Uita-te la Lady Gaga cate foloseste. Uita-te la ea cand canta poker face, apoi la Alejandro si spune-mi ce diferente uriase ai vazut big grin

| ClaudiaClauuu explică (pentru sEusebiu):

Nu, nu sunt fata din poza laughing))

| sEusebiu a răspuns (pentru ClaudiaClauuu):

laughing Oricum nu iti strica fata ca nu cred ca esti asa urata tongue