| imyourdestiny2 a întrebat:

Am cosuri pe brate pe exterior, cum sa scap de ele? le am de mult timp ...acum 2 luni dermatologul mi-a spus ca sunt de la limbrici si am luat usturoi sau mai dus dar acum nu mai iau si iar mi-au aparut. ceva creme ceaiuri masti naturiste stiti?

Răspuns Câştigător
| iuliaoprea a răspuns:

Inghite pastile de usturoi de la Amway pentru viermisorii aia si ai grija de igiena, da-te cu o tinctura de galbenele ceva.

1 răspuns:
| AGoofi a răspuns:

Sincer si eu am
si nu ma dau cu nimic sh imi trec singure
deci sincer poate ai vreo problema dar...
ai putea merge la mai multi dermatologi sa vezi ce iti spun fiecare
sh o sa fie alegerea ta ce alegi