| Babydragon a întrebat:

Am coșuri pe tot corpul, pe fata, pe gat, pe mâini, pe piept, și pe spate.
Spatele e plin de coșuri și nu știu ce sa fac.
Mi-e rușine sa merg și eu la o piscina sau sa îmi iau un tricou pe mine pentru ca sunt plina de coșuri.
Ceva sfaturi?
(app sunt fata)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fata functioneaza bine Duac gel e in jur de 85 lei, mie mama mi l-a luat din Catena. Mi la prescris dermatologul si mi-a mai dat niste pastile, se numesc Azitrox. Dupa aproape 3 saptamani se vede o diferenta la mine. Pe fata nu mai zic. Cat de urate erau acum se curata ușor si sigur. Usuca tare fata asa ca eu ti-as recomanda sa il aplici doar o data pe zi seara. Si eu am pe spate si sunt zile cand se trec si cand apar. Nu pun atata de alea ca na... Pe fata sa nu fie sau pe gat. Mai e bun cică ceai de marul lupului sa te speli cu el dar fara sa te stergi după. NU SE BEA! Mai intereseaza-te ce sa zic imi pare rau de tine pentru ca stiu cum e, stiu cum te simti, stiu deasa intrebare pusa "De ce eu?!" sad

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

In primul rand iti recomand niste analize, cosurile nu apar asa sa vezi cum stai cu hormonii si cu ficatul, iar apoi poti incerca otetul de mere nefiltrat e foarte eficient.

| Mondiala a răspuns:

Eu recomand un dermatolog, fiecare are pielea diferita si nu tiar putea folosi de ex ce folosesc eu, ba din contra tiar putea face mai rau.