| GumitzaDePepene a întrebat:

Am cumparat ieri noul balsam de buze de la Nivea cu musetel, e cu verde borcanasul si e verde si balsamul.
Voua va place? Adica, e bun, va ajuta la ceva?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Eu il am si e TAREEEEE buna,nu exagerez. Dupa prima aplicare,mi le-a catifelat, plus ca si vindeca ranile de pe buze.Ce nu imi place la el este mirosul, dar asta nu prea conteaza.Incearca-l si ai sa vezi ce benefic o sa fie buzelor tale.
Sfat:Mierea este cel mai bun remediu pentru ca buzele uscate si crapate sa prinda din nou viata. Aplica un strat de miere pe buze, abtine-te sa nu il papi.
Pa!