| firedeaths a întrebat:

Am cumparat o biciclete noua acum cam 2 luni se numeste cros nomad am dat 780 lei noi pe ea... iar acum scartaie toata nu stiu ce sa fac daca dau cu ulei in 3 zile scartaie din nou cricu are o problema de se tot misca m-am dus la magazin deoarece o am in garantie si au spus ca nu pot face nimic... de ce scartaie ce ar trebui sa fac? scartaie mai mult suspensia din spate dar si ce din fata

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Du-te la protectia consumatorului,sau ameninta-i pe ce-i de la magazin cu opc-ul,daca nu, fa-le reclamatie. daca vrei sa ti-o repari singur, baga cu o seringa ulei pe la garnituri.bafta!