| alyntgjiu a întrebat:

Am cunoscut o fata acum o saptamanai ne intelegeam bine, vrb la tel mai mereu si brusc s-a schimbat, nu mai vrb cu mine. oare de ce? hai fetelor salvati ma k voi stiti mai bine ca sunteti fete! tongue

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Probabil prietenul ei a fost plecat in acest timp si ea ca sa nu se plictiseasca te-a gasit pe tine, dar oare nu ai gresit si tu cu ceva? O fi aflat ceva nasol despre tine ca Tg. Jiu este cam micut si daca dimineata insecta este tantar, seara deja este armasar, intelegi ce vreau sa zic.

mira
| mira a răspuns:

Poate ii displace modul tau de a scrie, poate a intalnit alt baiat, poate este ocupata. Mira

| greg a răspuns:

O fi aflat ca ai prietena sau ai deranjat-o cu vreun gest, intrebare sau raspuns.

| MADALINAAAA a răspuns:

„Eu stiu mai bine pentru ca sunt fata, pana si greseala mea e bine calculata" este un citat care cred ca o sa t faca sa intelegi ca are ea un motiv pentru care nu mai vrea sa vb cu tine. Poate a aflat ceva urat despre tine, poate prietenele ei nu te plac, poate ai jignito indirect prin ceva, sau poate pur si simplu nu mai vrea...Eu zic sa vorbesti cu ea, si sa o intrebi ce se intampla, si de ce, asa brusc, nu mai vorbeste cu tine, s-a racit.succes!

| MADALINAAAA a răspuns:

„Eu stiu mai bn ptr ca sunt fata,pana si greseala mea e bn calculata" este un citat care cred ca o sa t faca sa intelegi ca are ea un motiv ptr care nu mai vrea sa vb cu tine.Poate a aflat ceva urat despre tine,poate prietenele ei nu te plac,poate ai jignito indirect prin ceva,sau poate pur si simplu nu mai vrea.....Eu zic sa vorbesti cu ea,si sa o intrebi ce se intampla,si de ce,asa brusc,nu mai vorbeste cu tine,s-a racit..succes!

| Andreea9311 a răspuns:

S-a uitat la fata ta? whistling Aici ma refer : Te`a vazut in realitate?

| postolachiandreia a răspuns:

Ai intrebat-o daca e singura? tu esti singur? poate ai suparat-o cu ceva... poate a aflat ceva despre tine... poate nu o mai atragi...de ce nu o intrebi... vorbeste cu ea...