| UnBaiatSimplu222 a întrebat:

Imi place de o fată mult, am vorbit cu ea ne-am cunoscut putin dar daca ii zic ce faci ea zice bine tu, după zic bine, cum te simti si nu-mi da nici seen, azi vreau sa incep o noua conversație cu ea dar nu stiu cum as putea face sa ii atrag atenția sa putem vb mai mult sau de ce nu sa ieșim afară? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pune-i și tu întrebări mai interesante nu ce-o întreabă până și la școală când se duce prima dată laughing))))
întreab-o direct : îți place x? Și de acolo începi și dezvolți. asta cu pasiunile e așa basic și folosită peste tot și e o întrebare prea complexă unde n-ai chef să stai să te gândești să răspunzi. eventual după ce o întrebi de chestia x poți să zici ce altceva îți mai place?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A și renunțați la porcăria aia cu „vrei să ne cunoaștem?" că sunteți turn-off direct. din moment ce îți răspunde e logic că vrea, că de aia îți răspunde. nu arată decât că ești disperat și că e o conversație forțată întrucât pentru o conversație spontană și naturală nu îi ceri acceptu/acordu să vorbiți...

| alexalx1234 a răspuns:

Nu mai incerca că se vede că e genul de fată plictisită fără niciun chef și probabil are deja iubit.

| sweetgirl1212566 a răspuns:

Pai,poți sa o intrebi dacă vrea sa va cunoașteti mai bine, pune-i întrebări despre ea, ea o sa te întrebe pe tine și tot așa, dacă vrei sa ieșiți afara, spune i ca te plictisești ca ți ar prinde bine o companie așa plăcută ca ea. Sper ca te am ajutat?

| UnBaiatSimplu222 explică (pentru sweetgirl1212566):

Am vrut să ne cunoaștem mai mult, a fost de acord, dar cand am intrebat o daca are vreo pasiune nu mi-a dat nici seen