| Mirceadumb a întrebat:

Am cunoscut o fata recent. Eu sunt mai mare ca ea cu 2 ani. Ea are prieten, dar acum nu e în oraş... M-am ataşat de ea, dar nu îmi dau seama dacă mă place... M-a incitat la ea şi am petrecut destul de mult timp. Oare şi ea mă place?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Are iubit, deci e periculoasa situatia.
Eu zic sa-i spui ce simti si asa se va termina tot.
Numai bine!

| SarosBogdan a răspuns:

Frate daca ai sange si tupeu, fauo nu pierzi nimic.
Asta numai in cazul in care vrei ceva cu adevarat de la viata si nu sa te joci precum Tom si Jery!
Bafta!

| teiubesccata a răspuns:

Tie ti-ar conveni sa fi iubitul ei, iar ea sa ti faca ce i face lui acum, si anume sa se mai vada si cu altul pe la spatele tau? eu zic sa o lasi pentru ca daca mai tarziu vei reusi sa fi cu ea, este posibil sa ti faca la felwinking nu prea e serioasa...numai bine!