| dorinta233 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca o fata ma place? m-am cunoscut recent cu ea si deja ma invita pe la ea, ne-am mai petrecut timpul aman2, dar ea are prieten. credeti ca e doar o relatie de prietenie sau poate ma place, dar nu o zice pentru ca are prieten?

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Inseamna ca te place

| Trolli a răspuns:

Nu stiu de ce o fata cu un iubit ar invita la ea acasa un baiat cunoscut recent.
Eu zic sa te gandesti mai bine, chiar ai vrea sa intervi intre doua persoane? Prietenul ei ar putea afla, si nu cred ca va fi bucuros. Plus, moralitatea fetei. Dar deh, in ziua de azi orice e posibil.

| StoicaAndi a răspuns:

GESTURI FACUTE DE O FEMEIE CAND ESTE LANGA BAIATUL CARE IL PLACE:
1.Isi trece mana prin par
2.Clipeste des.
3.Rade la orice.
4. Vorbeste mult.

| Ichnat a răspuns:

De ce nu o intrebii tu in loc sa ne stresezi pe noi? happy

Daca nu te place nu o sa te bata! Sper...

| En3Rgi a răspuns:

Daca te cheama la tine e clar ca te place si asteapta sa faci tu primul pas.
Bafta!

| Biancaalone a răspuns:

Pai mai asteapta si tu putin! Poate fata te place si vrea sa se desparta de prietenul ei pentru tine! O fata poate sa aiba multe secrete! Deci mai ai rabdare minim 5 zile si dupa intreab-o direct si fara ascunzisuri!