| deyanne a întrebat:

Am cunoscut pe mess un baiat mai mare ca mine cu 2 ani. i-am dat numarul meu si ma tot suna.
nu stiu ce sa-i spun daca ii raspund.
help me, please.

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Il saluti si totul vine de la sine happy.

| Miss Maddy a răspuns:

Iii spuna "Buna" el iti spune "Buna" si il intrebi: "Cu ce ocazie mai sunat?"...si de aici totul vine de la sine crede-ma :X

| Roessess a răspuns:

Pai daca ai o pba cu el.atunci incearca sa-l convingi sa nu te mai sune asa des... iar daca nu intelege tipa un pic la el ca si cum.:"lasa-ma in pace". la mine functzioneaza mereu. iar daca iti place sau te intelegi bnhe cu baiatu vorbeste cu el...sunt sigura ca o sa ii convina:p

Succeswinkingtongue

| Pisiii :x a răspuns:

Zii : ce faci? cum te simti azi? ceai mai facut? ceai mancat? ceai facut la scoala? ai mai iesit prin oras? etc... pune-i multe intrebari. El o sati puna de asemenea multe intrebari si iese o adevarata conversatiewinking

| Winniee a răspuns:

Stii cum il cheama unde sta etc?
DAca stii unde sta si sta prin apropiere invita-l la un suc(nu doar voi doi cu prietenii ca sa nu te simti jenata) sa va mai cunoasteti
intreba-l ce face si in primul rand de ce te-a sunat!

| iuliaoprea a răspuns:

Raspunde-i ce crezi tu. Gandeste-te pentru ce i-ai dat numarul de tel. Si daca ti se pare ok, vorbeste cu el. Daca nu, roga un baiat sa raspunda si sa ii spuna amabil ca este prietenul tau.

| (0$t!n@ a răspuns:

Raspundei cu curaj ca nu are ce sa-ti faca prin telefon.si vorbeste la telefon normal nu trebuie sa te prefaci sau chestii de astea fii tu insati!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti proasta