| PauLa89TuLbUrE a întrebat:

Am dat de belea rau..Ma intalneam cu un baiat si intr-o zi cineva m-a vazut si m-a parat dirigintei. Apoi incepuse perioada de groaza. Diriga ma ameninta..Si ameninta..Si ameninta pana cand se facuse o sedinta cu parintii si diriga repede baga ea fictiune. Ca nu stiu ce faceam eu cu ala..Bla..bla..bla..Iar acum ai mei imi tin predici in fiecare zi.
Ce pot sa fac?
Sincer m-am saturat..Si nu stiu ce sa mai fac. sad

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Explica-le situatia si spune-le ca, chiar iti place de baiatul respectiv doar ca nu s-a intamplat chiar in modul in care a spus diriginta.

| Jorah a răspuns:

Sunt doar îngrijorați pentru tine, din cauza asta îți țin predici și vor, bănuiesc, să te ferească de rău. Spune-le concret tot ce ai făcut cu el, nu-i lăsa să creadă tot ce spune diriginta ta, dacă tu spui că a băgat ficțiune. Cheia rezolvării este vorbitul liber, în felul ăsta le câștigi și încrederea.

| angelcore a răspuns:

Cati ani ai?

| Criss0934 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ii explici dirigintei ce s-a intamplat dar intai parintilor.Ei te vor intelege... daca nu...cu timpul vor uita!