| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Cum se face ca la fiecare sedinta cu parintii cad eu de vina?straight face Cand stiu ca n.am mai facut nimic?straight face

Viata asta e asa de ***!

La fel si toti ceilalti care baga strambe la diriga!

4 răspunsuri:
| Cidul a răspuns:

Ptr ca trecutul tau cu siguranta nu e curat si diriga s-a invatat ca tu, probail, esti capul rautatilor. Totusi eu stiu din experienta ca pana la urma adevarul iese la iveala.
Iar in ceea ce-i priveste pe cei care baga strambe...in viata TOTUL se plateste, mai devreme sau mai tarziu, asa ca...

| Gumitzza5 a răspuns:

Pentru ca diriga ta e o terminata completstraight face merita batuta

| Amelya02 a răspuns:

Pffff, diriga asta cred ca vrea bani, asa e si a meastraight face

| Gabriela343 a răspuns:

PAi,s`au obisnuit cu ideea ca uh nu aveai un trecut curat, sa zc asa, si ei s`au odijnuit cu faptul ca uh esti de vinasad