| mathyas a întrebat:

Salll. va rog am si eu o problemaaaa! mi-am cumparat un samsung galaxy mini. mi-am bagate numere in memorie sim si acum dupao zi nu imi mai apare niciun numar la contacte. daca sunt de pe alt telefon pe acest samsung galaxy mini imi apare cum am memorat... va rog spuneti-mi daca am intrat in meniu si am setat ceva va rog repede ca nu stiu ce sa mai facccc... multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cred ca ai pus din greseala sa se afiseze doar numerele din memoria telefonului, pune din setirile din agenda sa afiseze si cele de pe SIM.

| mathyas explică:

Multumesss zangetsuuuu esti ff taree