| Morenita a întrebat:

Am de cumparat un cadou pentru o colega de clasa deoarece am tras biletele cu numele unui coleg caruia trebuie sa-i facem un cadou de craciun.Sunt in clasa a noua si nu am apucat sa o cunosc foarte bine, dar pot spune ca nu este o persoana fitoasa si ca se bucura de toate lucrurile pe care i le ofera viata. Din pacate nu am nici cea mai vaga idee in legatura cu ce o sa-i cumpar.Imi puteti da niste sugestii?(dar sa nu fie raspunsuri fa-i tu ceva sau intreab-o ce si-ar dori)Fundita pentru cel mai dragut cadou.

4 răspunsuri:
| parazitu_8805 a răspuns:

Pai cel mai bun cadou ar fi ceva de care are nevoie... cum ar fi un vibrator(e doar un exemplu )laughing

| Alexandruska a răspuns:

O carte sau o hainita, parfum, in orice caz nu elastice de par. Sper ca te-am ajutat.Pwp.love struck

| Alexandruska a răspuns:

Un parfum, blugi, tricouri, carti, in orice caz nu elastice de prins parul... Sper ca te-am ajutat.Pwp...:X

| ram0na a răspuns:

O cutiuta frumoasa de bijuteri...sunt in acceasi situatie ca tinehee hee dar i-ai ceva sa ii aduca aminte ca e de la tine... un medalionthinking