| Alinnutza07 a întrebat:

Am de facut o descriere subiectiva cu titlul "Furtuna pe mare" si nu am idei.Ma ajutati va rog! Funda pentru cel mai rapid si corect raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Squmppaaaa a răspuns:

Buna.am mii de ideilaughing
-poti descrie viata unor animale marine (folosesti personificarea) si ca sunt afectate de aceasta furtuna
-o calatorie despre un navigator care nu reuseste sa faca ce isi propune din cauza furtunii
-un avion care zboara prea jos si este cuprins de furtuna aterizand in ocean(mare)
krek sunt bunebig grin...u decizihappy:*