| marinescumaria a întrebat:

Am de facut o prezentare pentru balul bobocilor.ar trebui sa fac ceva interesant, sa capteze atentia si nu in ultimul rand amuzant.ma puteti ajuta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezentare sau proba de aptitudini? Daca este prezentare,trebuie sa fi impunatoare,hotarata,sigura pe tine,ferma pe pozitie,interesanta,cu un aer placut,dar in acelasi timp dulce si fermecatoare, sa te porti ca o adevarata diva. Daca este o proba, atunci eu zic sa fie o sarbatoare de paste sa stai imbracata ca o fetita ma mica sa vina un iepuras sa-ti aduca un ou urias din care sa iasa un partener care sa-ti ceara mana si apoi sa dansati un vals lent si romantichappy