| Sline a întrebat:

Buna seara TPU: Puteti sa imi dati si mie cateva exemple de facut bani pe net? si cat ar trebui sa investesc si cat scot...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii pe net se fac cu lucruri serioase, programare, seo, marketing afiliat. Daca stii vreunul din domenii atunci ai sanse, daca tu cauti doar click uri sau mai stiu eu ce alte site uri din astea care iti promit nu stiu cati $ pe nu stiu ce mini job, cauti degeaba, sansele sa iei teapta sunt f mari

| Glooring a răspuns:

O sa iti dau un site in care lucrezi pe internet, adica iti da sa zicem un site si iti pune cateva intrebari referitoare la acel site, daca raspunzi cum trebuie o sa iti dea 0.03$ (acum depinde sunt o multime de tipuri de joburi de pe acel site unele iti dau de la 0.01$ pana la 0.05$ unele chiar mai mult dar acelea apar rar). Ei baga sa zicem 500 de intrebari dinacestea cu 0.05$ iar tu faci cate poti din ele ca sunt multi care lucreaza (aprox 600.000).

( Odata au bagat 40.000 de joburi cu 0.03$, iar un prieten de-al meu in 8 ore a facut 100 E.)

Dupa ce iti faci cont trebuie sa dai un test de engleza ca sa poti incepe.

http://www.clickworker.com/......lickworker

PS: Ti-am dat acest site ca si invitatie de la mine, iar tu daca vei face 10 E eu voi primi 5 E. Daca vrei poti sa iti faci normal fara invitatie, cum doresti.

| Glooring a răspuns:

Te asigur ca acest site nu e teapa. Dupa ce faci bani, acestia o sa tii bage pe paypal, si din paypal ii poti transfera pe card daca vrei. Eu unul o parte din bani pe care i-am facut i-am bagat in League Of Legends.

| Glooring a răspuns:

Vreau sa mentionez ca de luni pana sambata am facut 100$ pe acel site.