| xoxo05 a întrebat:

Am de facut un proiect la biologie si trebuie sa plantez o planta si sa fac observatii asupra ei.ce planta sa plantez avand in vedere ca mai am doar maxim 2 luni pana trebuie sa termin proiectul?

3 răspunsuri:
| MoMoScumpik a răspuns:

Pai,ai putea incerca cu o planta usoara cum ar fi porumb, grau, patrunjel.noua asta ne zicea profa sa plantam.

| Azµre a răspuns:

Fasolea, crește foarte repede, și poți conspecta lejer pe ea!

| annabountii99 a răspuns:

Buna, happy eu ma gandesc ca ai putea incerca sa plantezi un pumn de boabe de GRAU happy graul incolteste foarte rapid, cam intr-o luna si ceva ajunge..destul de mare happy eu mai puneam acasa intr-un cos, pentru ouale de paste, ca sa le asez, arata foarte bine, e foarte verde si frumos happy

BAFTA!

SPER sa iti fi fost de ajutor sfatul meu happy.
GOOD LUCK! [din nou laughing]

FUNDA big grin?