| Minalore a întrebat:

Pentru scoala trebuie de azi sa plantez o floare sau planta care luni sa spun de ea si vineri sa o aduc la scoala. Ce imi sugerati, as dori sa fie o planta frumoasa, frumos mirositoare, delicata si de preferat mai micuta, dar nu are nimic daca e mai maricica...
P. S. - Mi-ar placea mai mult sa imi spuneti o floare decat alta planta(cum ar fi grau sau fasole)
OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Eu ti-as sugera fasole, pentru ca incolteste repede. Dar dupa spusele tale, ar fi potrivita o narcisa frumoasa. kiss

2 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Un cactus (face si flori) sau basina porcului (n-am incarcat sa o miros)rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| darielle a răspuns:

Eu ti-as sugera grau incoltit...ii pui multa apa si va creste un pic pana luni, dar daca vrei o floare... poate o narcisa