| jo_7070 a întrebat:

Am de invatat f repede la chimie BAZELE SI OXIZII! ceva metodeee? folosite de voii si sa fie eficiente vr sa le invat repede toate reactiile alea. HELP ME vot+funda:X:X:

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

Poti folosi o foaie si un pix laughing
Acum serios te-ar ajuta mai mult daca le-ai invata scrindu-le, sau sa le memorezi. Alta solutie nu prea mai ai, doar daca vrei sa-ti faci copiuta, dar nu te-as sfatuii pentru ca apoi chiar nu ramai cu nimic si de lectia asta ai mare nevoie la chimie. Succes la invatat.

1 răspuns:
| paynehunter a răspuns:

Inchide calculatorul si invatati in liniste, nu te mai gandi la nimic.Nu stiu vreo pastila sau vreo formula magica care sa te faca sa inveti totul intr-o secundalaughing