| cotear a întrebat:

Am deja citeva zile de cind ma intilnesc cu un baiat care ma iubeste foarte mult insa eu nu-l iubesc ce sa fac cum pot sa ma indragostesc in el nu vreau sa-l las nu vreau sa-l fac sa sufere

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sentimentele pot aparea pe parcurs

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Spune-i-o, nu te poți îndrăgosti că vrei tu automat.
O zi bună!

| DeKoniec a răspuns:

Este bine ca te gandesti si la alta persoana(el) asta dovedeste ca ti-a lasat o impresie buna, si poate este posibila o viitoare relatie. Incearca sa vb cu el, sa te plimbi, poate in el vei gasi jumatea' happy Succes!

| AleXisAleXis a răspuns:

Daca nu il iubsti lasa`l acum!
Asa este cel mai bine pentru ca daca suntei doar de cateva zile imprena nu va suferi.
Cu cat amani mai mult se va ingreuna situatia si va fi si mai greu.
Nu ai cum sa iubesti pe cineva daca nu vrei. Nu poti sa-ti propui sa faci asta.
O persoana o iubesti si gata!
Desparte`te de el. Ii spui adevaratul motiv si gata nu va suferi prea tare daca suntei impreuna doar de cateva zile.

| InTell a răspuns:

Sentimentele tale sunt cele mai importante.Atat big grin

| MilenaIoana22 a răspuns:

Daca nu il iubesti nu mai incerca. Daca sunt deja cateva zile si inca nu esti atrasa de el inseamna ca nu e alesul. Spune-i ca nu a fost sa fie si probabil nici tu nu erai viitorul lui suflet pereche. Explica-i ca nu e vina ta si spune-i ca veti ramane prieteni. Funda? puppy dog eyes

| Elyyyeeeeee a răspuns:

Incerca sa ii explici ca nu-i poti porunci inimii tale sa-l iubeasca.
Nu uita tu esti stapana pe sentimentele tale, spune-i adevarul nu cred ca o sa doara atat de rau!