| anonima435 a întrebat:

Buna,,ajutatima va rogsad
Un baiat ma intrebat daca vreau sa ma intilnesc cu el.(cind am vorbit cu el era la rusia) tineam legatura..acum cind a venit acasa ma invitat la cafenea..sa intimplat ca inainte de a veni acasa sa ma indragostesc de alt cineva. si ala de care mam indragostit vrea sa ne vedem.e super frumos multe fete ar vrea sa se intilneasca cu el..si miine vor ambii sa ma intilnesc cu ei..cum sai zic primului ca nu vreau sa ma intilnesc cu el? Toata ziua imi zice ca sunt super frumoasa si ca iar placea mult sa ne vedem...dar il iubesc pe al doilea..sint super disperatasad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respinge-l, nu-i mai da sperante. Spune-i ca iesi cu altcineva. Garantat nu te mai cauta, nu iti mai spune ca esti frumoasa, nu mai doreste sa te vada niciodata.

| RocKzZ a răspuns:

N-are rost sa ii dai sperante, daca o tii asa cu amandoi, primul o sa inceapa sa se indragosteasca de tine tot mai mult si daca ii spui in viitor o sa sufere mai mult dupa tine, deci nu mai amana. Pur si simplu te intalnesti cu el si ii spui ca nu poate fii nimic intre, dar puteti fii buni prieteni, gen il bagi in friendzone laughing. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^