| Andradacheta a întrebat:

Am doua prietene care aseara au facut o petrecere in pijama si nu m-au invitat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Da si tu o petrecere in pijama si invita`le, ca sa le arati ca esti o persoana mai mare decat au fost ele capabile sa fie.Ah si de acum incolo arata`le zilnic cat de mult te doare la basca de actiunile lor.Nu le zi nimic legat de petrecerea lor, ignora total.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti seaca cu ele si daca te intreaba ce ai le zici pe fata.

| danay72 a răspuns:

Nimic,dar nu uita ca un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate. Poate nu sunt chiar prietene adevărate, dar totuși vezi care e punctul lor de vedere.

Răspuns utilizator avertizat