| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Am downloadat niste fonturi noi. Cum le pot baga in PhotoScape?
Detailat!

Funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Le bagi in My computer > partitia C > Windows > Fonts > deschizi PhotoScape si cauti fontul.
Bafta!

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru neluL):

Unde ma bag dupa partitia C ca sunt acolo mai multe: ATI, Documents and Settings, INTEL, Driver, Program Files, ProgramData, WFDB, WINDOWS, WinFast, csb.log, drwtsn32.log, dshow.log, img2-001, log.txt

| neluL a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Pai nu am scris mai sus? In partitia C (acolo unde sunt mai multe) da click pe -> Windows -> in folderul Windows cauta -> Fonts -> dublu click pe folder si da lipire la fonturile descarcate de tine, dupa care iesi de aici si deschizi PhotoScape