| ahjdaaaa a întrebat:

Am făcut, din greșeală, niște liniuțe pe spațiul alb al foii la Evaluarea Naționala, va fi considerat semn?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! big grin Nu are nici-o relevanță să creadă asta! happy
big grin E inconsecvent să consideri semn, o greșeală atât de evidentă. Dacă ești depunctat, poți să dai o explicație și să fii sincer, nu ai nimic de pierdut și vor înțelege! happy Sănătate și dacă ți-a fost util sfatul meu, răsplătește-mi și mie cu o fundă! laughing Mulțumesc! laughing

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de cât de vizibile sunt acele semne. Corectorii nu au intenția să elimine candidați pentru aspecte minore, căci este un an dificil datorită pandemiei, și ar fi preferabil să rezulte o rată rezonabil de bună de trecere a bacului, așa că ai șanse să nu se țină cont de asta.

| ahjdaaaa explică (pentru sadrian46):

Treaba e ca sunt vizibile și asta ma sperie

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum așa? Le-ai facut din plictiseală?
Depinde de corectori.

| ahjdaaaa explică (pentru floresdemayo):

Nu am vrut sa le fac, cred ca atunci când mi am lăsat pixul jos am dat din greșeală peste foaie, nu am avut nicio intentie

| geoconda a răspuns:

Vom vedea peste 1 saptamana