| Viorelidolullafemei a întrebat:

Bună ziua! Astăzi am dat evaluarea națională la limba și literatura română. Întrebarea mea este: dacă am făcut o greșeală, am tăiat-o cu o linie orizontală, am scris răspunsul corect sub cel greșit iar apoi am făcut o săgeată micuța de la răspunsul corect la cel greșit este considerat semn și mi se anulează lucrarea?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea mea era considerat semn si ieseai din examen. Acum se pare ca nu: https://bit.ly/3Hjq6Zc

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu.