| CiucaDenis a întrebat:

Azi am facut o comanda pe Mivarom..la metodele delivrare am ales metoda prin Posta Romana.Eu am facut comanda pe numele meu dar am 13 ani.Pot sa ridic coletul pe numele meu avand 13 ani?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il poti ridica, dar iti recomand sa te duci cu maicata sau tatal tau in caz ca e problema le arata buletinul si vede numele de familie apoi il primesti in mana.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu poti, pentru ca nu ai buletin cu care sa te legitimezi.
Mergi cu unul dintre parinti si poate... POATE ai vreo sansa sa-ti ridici coletul.
Desi, nu pricep ce fel de site-ul lu' peste e ala care nu verifica varsta desteptilor care comanda de la ei.

| paulthegame a răspuns:

Nu poti trebui sai 18 sa ridici coletul du-te cu un parinte si cu buletinul lui

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Da,dar să te duci cu mama sau tata, şi cu carnetul de note, deoarece este vizat şi aprobă că tu eşti persoană respectivă.