| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! Cum schimb numele pe facebook? ca nu mai stiulaughing.pe pasi va rog, daca se poatelaughing.dau fundaita si vot! mersi anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

In dreapta sus ai 3 meniuri: (Numele tau de fb), cauta prieteni si acasa. La Acasa ai o sageata indreptata spre jos. Click pe ea iti apare Publicitate, setarile contului etc. Dai pe Setari dupa care acolo unde scrie nume. Il editezi slvezi si gata.

2 răspunsuri:
| Oannaaaaa1D a răspuns:

Buna! deci, o sa iti arat pasii:
1) esti pe facebook, iar pe bara aia albastra unde cauti persoane, este o sagetica chiar in partea dreapta (de unde te deconectezi)
2)dai click pe a 2-a optiune unde scrie " Setarile Contului"
3)iti apare un "meniu" iar prima chestie care e scrisa e " nume" si dai editeaza
Atat :* SUCCES... fundita? :*