| GraveDigger91 a întrebat:

Am facut o croaziera pe Dunare si de cand am facut-o, o visez, eu nu stiu sa inot, dar cand o visez, stiu sa inot, e oarecum un cosmar, nu mi-a fost frica cand m-am plimbat pe ea, dar parca ma sperie cand imi apare in vis. Are vreo semnificatie sau sunt niste simple vise?

1 răspuns:
| teajutcumpot a răspuns:

Salut GraveDigger!

Nu stiu daca mai ai nevoie de raspuns, dar mi-ai aparut ca sugestie asa ca iti voi raspunde happy.

In opinia mea, semnificatia viselor este foarte variata. Uneori nu semnifica ceva, alteori este creierul care incearca sa ne comunice ceva.

In cazul tau, poate fi vorba de creierul tau care incearca sa-ti comunice o frica, cea de ape adanci?

Oricum, nu ar trebui sa-ti faci griji, sunt doar vise.

Daca vrei totusi sa te simti mai bine, iti recomand sa iei lectii de inot, sa stapanesti inotul, sa mergi sa inoti in ape adanci si neclare si vei vedea ca totul este in regula!

Succes!

Cu drag.