| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Am facut poza la driver manager.Deci care sunt driverele mele?:(
Cel pentru net ma intereseaza cel mai mult.
http://imageshack.us/photo/my-images/259/m9iy.jpg/

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai facut poza cu telefonul? De print screen nu ai auzit?
CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr sau Print sau End (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Daca ai windows 7 mai ai si varianta unui mic program care il ai deja preinstalat ->SNIPPINGTOOL (il cauti in START). Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)

Acum ON:
Da click pe Ethernet Controller si apoi pe Network Controller apoi in fereastra care se deschide da click pe Driver. Aici ai detalii! Fa print screen sau posteaza aici detaliile.

Ps. nu mai posta si alte intrebari cu acelasi continut! (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| TheSpectacularSpidey explică (pentru neluL):

Cum pot sa fac preent-screen daca nu am net pe laptop... nu am driverul de net deci nu pot avea net pe laptop ca sa o postez, acum sunt pe calculator.

| neluL a răspuns (pentru TheSpectacularSpidey):

Dar un stick nu ai? Sau un cablu HDMI? Copiaza pozele pe stick si le descarci in pc! IN fine, fa poze cum stii din ce am zis mai sus.
Click pe Ethernet Controller->Driver -> posteaza detaliile
Click pe Network Controller ->Driver -> posteaza detaliile
Nu ai nici sunet pe el, iti trebuie si driver de sunet.

6 răspunsuri:
| TheSpectacularSpidey explică:

Imediat postez screen-ul

| TheSpectacularSpidey explică:

Acum pun cele 2 poze, mi-a venit o idee cum sa rezolv astahappy