| Robert5678 a întrebat:

Am facut sex anal cu prietena mea... bun, totul a mers normal, si dupa ce am terminat, am mers sa ma spal pe penis.Insa,am inceput sa am niste senzatii de ameteala-greata, dar parca venite de la cap.

Tin sa anut doua lucruri:

1.Inainte mancasem ceva ce nu mi-a placut si am dat afara, dupa aia findu-mi greata
2.Imi era foarte sete si inainte, si dupa, deoarece nu am avut timp sa beau nimic.

Am baut un pahar de apa dupa care mi-a mai trecut.

Vreau sa va intreb, e ceva in neregula cu mine ca am avut acele senzatii de greata sau e din cauza ca am fost obosit etc?

mersi

6 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Poate din cauza mancarii care nu ti-a placut.sau ca ai fost un obosit insetat. happy

| Happyness a răspuns:

Pai ai obosit si daca nici nu ti-a priit mancarea din cauza asta tongue

| Dramaa a răspuns:

E clar frate ca e de la oboseala. Sexul in sine nu iti va provoca niciodata ameteala oridecare gen ar fi (oral, anal, vaginal etc.) decat ameteala fictivahee hee Excluzand actele sexuale ce implica sadomasochismul ala iti poate provoca mai mult decat oboseala laughing) :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii reclama aia..."Gicutule ia cu paine sa nu ti se aplece!"? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti insarcinat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ai avut emoti find prima oara anal.bineinteles si de la mancare