| anonim_4396 a întrebat:

Weekend-ul trecut am fost la o petrecere unde am consumat bauturi alcoolice intr-o cantitate mai mare decat de obicei. Dupa ce s-a terminat petrecerea am mers intr-un club, am mai baut si acolo din pacate destul de mult..Ma asteptam a doua zi sa-mi revin din mahmureala, dar uite ca au trecut 3 zile si inca am senzatia de ameteala(ce-i drept nu ca a doua zi), plus senzatia ca am uitat unele lucruri.(nu ma refer la ceea ce s-a intamplat in acea noapte). Mentionez ca nu sunt un consumator inrait de bauturi alcoolice(beau sa zic cate o bere la 1-2 saptamani cand mai ies cu prietenii prin oras), dar din pacate de data asta am intrecut cu mult masura.Ar trebui sa iau ceva medicamente? Daca da, imi puteti recomanda ceva medicamente naturiste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deja dupa 3 zile alcoolul este eliminat complet din sange si din organism, problemele tale vin de la altceva, daca persista consulta un medic

1 răspuns:
| pisihabarnuare a răspuns:

Din nefericire trebuie sa ti se scoata alcoolul din sange. consulta un doctor.