| savuandreeasilvia a întrebat:

Am facut sex (cu prezervativ) acum 3 saptamani, la 2 zile dupa ciclul menstrual (teoretic perioada infertila, nu?). nu am simptome de sarcina (am avut doar niste scurgeri vaginale mai abundente in timpul mentruatiei), dar ciclul meu intarzie, e posibil sa fiu insarcinata?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Atâta timp cât v-ați protejat cu prezervativ, nu ai motive să fii îngrijorată.
Întârzierea se datorează unei răceli sau a unei dereglări hormonale.
Baftă!

| Adina77 a răspuns:

N-as crede.Stai linistita c-o sa-ti vina.