| savuandreeasilvia a întrebat:

So...here's my story: am 15 ani, am facut sex (stiu, mult prea devreme) cu un tip acum 21 de zile, la 2 zile dupa ciclul meu menstrual. actul sexual a fost protejat, dar pentru ca era pentru prima oara pentru amandoi...sunt extrem de stresata si ma tot gandesc ca poate unul dintre noi a gresit cu ceva... ciclul meu ar fi trebui sa vina acum 2 zile si nu a venit. in perioada de ovulatie am avut scurgeri vaginale mai abundente decat de obicei si chiar o picatura sau doua de sange, dar nu m-am simtit mai obosita decat in general, nu am avut nici un fel de greturi sau dureri. e posibil sa fiu insarcinata? ce sa fac?

1 răspuns:
| EGT a răspuns:

S.ar putea sa fi fost o eroare pe undeva...mai bine du-te la farmacie ia.ti un test de sarcina si vei afla raspunsul sper ca ti.am fost de folos. funda?love struck