| savuandreeasilvia a întrebat:

Am 15 ani si am facut sex cu un tip (nu sunt deloc mandra de acest lucru) acum 21 de zile, la 2 zile dupa ciclul mentrual (toretic perioada infertila, nu?) am folosit prezervativ, dar fiind prima oara pentru amandoi, ma tot gandesc ca poate nu l-am folosit corect, sau poate s-a intamplat ceva gresit... nu mi se pare ca am simptome de sarcina (ameteli, voma, greata, stari de oboseala acuta), dar am avut scurgeri vaginale mai abundente la ovulatie decat am de obicei si au fost si 2 picaturi de sange... menstruatia mea intarzie (desi cred ca am simptomele pre-mentruale obisnuite). e posibil sa fiu insarcinata?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Unele fete pot sa aiba simptome de insarcinata si doar din cauza stresului. Dar tu zici ca ai SPM, deci eu zic ca nu ai de ce sa te stresezi. Mai lasa sa treaca 1 saptamana, apoi daca tot nu vine, fa-ti un test de sarcina.

| Amelya02 a răspuns:

Nu este posibil, dar deodata ce ti-ai inceput viata sexuala, cu siguranta apar mari schimbari!

| darrio2007 a răspuns:

Cam usor pici la pat. Avand in vedere varsta ta.Cu un tip! El trebuia sa fie atent la prezervativ, nu tu. Posibil sa fii.Acum trage ponoasele.

| Purec a răspuns:

Nu esti insarcinata happy Stai fara griji si nu te mai stresa.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Daca era prima data e normal sa iti intarzie ciclu fetita

| Politeknicus a răspuns:

Daca e ceva nu e problema ca tu nu l-ai folosit corect ci ala big grin Dar daca nu s-a rupt sau altceva... fara griji. Sex cu un tip. sa-nteleg ca nu e iubit. Cam nasol de tine laughing

Răspuns utilizator avertizat