| rrrrrrrrrr a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea pentru prima oara si nu am folosit prezervativu la dezvirginare ei..., Si cum sa inimerit ca iei trebuia sai vina chiar pe 21 si noi am facut-o in ziua aia dar iei nu ii venise inainte sa ne apucam de treaba, Nu ia curs sange acolo langa mine., A ajuns acasa si ia curs o picicatura de sange. a vazut pe servetzel., Ce sanse e sa ramana gravida chiar daca nu mi-am dat drumu in ea., Cu testele cum se procedeaza etc.

3 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Trecând peste faptul că ai o gramatică dezastruoasă, îţi recomand să o duci la un control, ca să fiţi 100% siguri!

| babykeykey a răspuns:

M-am cam chinuit sa inteleg ce vrei tuhappy
Sansele sunt foarte mici.In schimb sa va fie rusine in special tie ca nu v-ati protejat.Chestia asta arata ca nu esti mai mare de 14-15 ani.Si cu testele nu cred ca are rost si daca vreti sa verificati, 100% stie ea cum se procedeazahappy

| clarobscur a răspuns:

Chiar daca nu " ti-ai dat drumu in ea " exista sanse sa ramana insarcinata ( sunt sanse minime, dar exista! ) De la farmacie poate sa cumpere un test de sarcina care este insotit de instructiuni de utilizare. Se face dupa aprox 7-10 zile( minim ) de la actul sexual si are o precizie de cca 98/99%. Pentru linistea voastra, ii recomand sa faca 2 teste la un interval de 2 zile. FOLOSITI METODE CONTRACEPTIVE pentru siguranta si sanatatea voastra!