| alex05052000 a întrebat:

Buna TPU aseara am facut sex cu prietena mea si nu am folosit prezervativu! Dar a curs putina sperma cred ca o picatura.Cate sanse are sa ramana gravida? Vreu sa va anut ca eu m-am masturbat de 2 ori inainte de actul sexual.

16 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

De ce nu folositi prezervative ca sa dormiti si voi linistiti noaptea? O sa aveti parte de sex neprotejat atunci cand va asezati la casa voastra eventual cand ia femeia pastile anticonceptionale. Sanse sunt sa fie insarcinata...

| alex05052000 explică (pentru Aylee):

Dar daca am ejaculat de 2 ori in naite de sex sperma mai era fertila?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa se intampla cand nu faci sex cu capul... sinmplu fapt ca nu a existat protectie inseamna sanse de sarcina, daca a existat si o ejaculare, oricat de mica sansele cresc. Daca in trecutul apropiat au mai existat ejaculari sansele cresc si mai mult din cauza spermei care posibil sa fi ramas pe uretra.

| KamaSutra a răspuns:

Pai depinde unde a curs

| alex05052000 explică (pentru KamaSutra):

Pai un pic in ea

| KamaSutra a răspuns (pentru alex05052000):

Atunci sunt sanse mari

| neutrino a răspuns:

De multe ori este suficienta si o singura picatura, daca-i pusa unde trebuie!

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila, sansele de a ramane gravida sunt mari.

| Doub a răspuns:

Are, are.
O să fiţi nişte părinţi aşa frumoşi.:X

| alex05052000 explică (pentru Doub):

Cat costa un avort? Dar asta s-a intamplat aseara! Mai am timp sa fac ceva? Ciclul trebuie sa i vina saptamana vitoare!

| Suck a răspuns:

Da, sunt sanse mari sa ramana insarcinata.

| Xpressurself a răspuns:

Nu-i da prietenei tale postinor sau echivalent. cati ani aveti? daca e gravida e gravida si asta este.
vrei sa ii dereglezi tot sistemul hormonal ca esti tu prost si nu stii sa-ti pui o guma?
daca te-ai masturbat ai avut sperma in uretra si sperma a ajuns in ea. daca s-a spalat sunt toate sansele sa nu se intample nimic de data asta.

| alex05052000 explică (pentru Xpressurself):

Pai sa zicem ca eu am facu manuela pe la 6-si sex pe la 11

| Xpressurself a răspuns (pentru alex05052000):

Pai sa spunem ca spermatozoizii traiesc vreo 5 zile dar supravietuiesc si 10 cateodata.
si apoi de ce te masturbezi daca ai prietena. nu crezi ca nu are sens ce zici? in fine ca e adevarat sau nu chiar nu ma intereseaza.
ca iti raspund tie la intrebare este pentru ca stiu ca citesc si altii ce iti scriu si pot invata si incepe sa gandeasca, de asta o fac. raspunsurile si intrebarile apar si la search pe google.

| AnNéVidoff a răspuns:

Sanse sunt mici si totusi mari! happy
Pastila de urgenta costa 50 de lei, se ia in termen de maxim 2 zile dupa actul sexual neprotejat, altfel poti sa te rogi si sa mergi la medic! happy
Altii dupa partide complete nu reusesc sa faca un copilas, nu cred ca e prea probabil! happy

| AnNéVidoff a răspuns:

Repede pastila de a doua zi! happy
Fuga la magazin, e 46-50 si de lei!
P.S.:O ia ea, nu tu! laughing)))