| smileysmiley a întrebat:

Am facut un folder invizibil pe desktop...si vreau sa ma ajutati sa il readuc la normal. Va rog mult. Astept indicatii...sa inteleg si sa stiu cum sa fac un folder invizibil dar sa stiu sa intru si in el ca in locul ala unde l`am facut nu merge sa intru in el thinking Va rog mult. Dau fundita daca imi explicati concret big grin

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

Intri in My Computer/Tools/Folder Option/View si bifezi Do not show hidden files and folders

3 răspunsuri:
| NoName0011 a răspuns:

Il stergi laughing va fi invizibil:.

| smileysmiley explică:

Vai NoName chatterbox... daca ai chef sa-ti bati joc du-te draga si bate`ti joc de altcineva :-J... phbbbbt
Merci mult mih33 :* iti dau funditawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in My Computer->Tools->Folder option->View->Hidden files and folders->si bifezi show files and folders a da are dreptate NoName