| SovietMarshalPeter a întrebat:

Ce e aia power point? Nu vreau sa aud insulte si tot felul, nu stiu, am nevoie sa fac un power point despre fascism la istorie.

Răspuns Câştigător
| tanquila3 a răspuns:

Un power point este un program in care poti face prezentari prin pagini numite sleiduri. poti gasi programul de la Microsoft office. pe prima pagina poti scrie titlul, si iti poti alege un fundal! succes cu prezentare la istorie.

4 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Program Microsoft folosit pentru prezentari.
Bafta la isto :*!

| alexutza071 a răspuns:

Buna1 power point este un program al Microsoft cu care faci prezentari sub forma de filmulet.

| eri7 a răspuns:

Este un program de Microsoft cu care de exemlu faci prezentari