| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut un scurt video adresând o întrebare unui youtuber. Nu e mare lucur, îmi ocup timpul cu ceva :d Spuneţi-mi şi voi ce credeţi :p http://www.youtube.com/watch?v=aHEY9y6wzFk&feature=plcp

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mi se pare okay video-ul si intrebarea pe care ai pus-o. Am dat si eu de Infidelamsterdam acum vreo luna pe Youtube si m-am uitat la toate postarile lui, inclusiv la Q&A, si din cate imi amintesc, nu a mai fost pusa intrebarea ta, deci probabil ca vei primi raspuns in urmatorul video Q&A big grin.

| Elvina a răspuns:

Mai pune niste efecte speciale, un cantec de introducere si ceva la final. Altfel devii plictisitor. Bafta!

| Nordic a răspuns (pentru Elvina):

Asta va fi în filmele viitoare unde voi vorbi despre ceva. Aasta a fost doar o intrebare adresată cuiva happy

| Elvina a răspuns (pentru Nordic):

Trebuia sa-i scrii persoanei respective, nu la intreg site-ul.

| Nordic a răspuns (pentru Elvina):

Nu te-ai prins. El face un vlog care se numeşte Q&A de la Questions and Answers. Şi vrea să facem astfel de videouri ca el sa le pună în videourile lui şi să răspundă la aceste întrebări.