| dygas a întrebat:

Salutare prieteni! Cine stie cum se trimit mailuri la toti utilizatorii de yahoo mail, am de facut o reclama si vreau sa o trimit la cat mai multi,

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ce vrei tu sa faci se numeste spam. Cauta alta metoda de publicitate, cu asta nu faci nimic.

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti, la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase, acesta este linkul http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| FlorinM28 a răspuns:

Nu o sa te lase yahoo sa faci asa ceva. Merge maxim la 25 o data
si si asa destul de greu

| Flapy a răspuns:

Nu poti la toti odata, poti la max 100 deodata parca. trebuie sa le pui intr-un txt toate si de acolo copiezi tot cate 100, trimiti tot cate 100 pana le termini big grin altfel nu poti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flapy):

Si cum se trec adresele? Vreau si eu sa stiu. Merci.

| dygas explică (pentru Flapy):

Ok dar nu vreau sa trimit la cineva anume, deci nu la cei ce ii am eu in lista ca nu are nici un rost, la straini la adrese necunoscute, cred ca a ti primit cu totii mailuri de la necunscuti de genu reclama, asta e intrebarea: cum trimitem mailuri la necunoscuti (cat mai multi)?